Informace k školnímu zájezdu do Velké Británie – červen 2023 – informační schůzka

Informace k školnímu zájezdu do Velké Británie – červen 2023 – informační schůzka

Jak již byli žáci a rodiče v podzimních měsících informováni, pořádá naše škola ve spolupráci s ISŠ Rakovník a SZEŠ Rakovník školní poznávací zájezd do Velké Británie v červnu 2023. Kapacita je již naplněna.

Vážení rodiče, v úterý 17. 01. 2023 v 15:15 hod. se bude konat v učebně č. 107 informační schůzka rodičů dětí, které se zúčastní poznávacího zájezdu do Velké Británie, kde předáme již známe informace a rádi zodpovíme vaše dotazy.

Pokud se o tento termín nebudete moci dostavit a máte dotazy či nejasnosti, tak mne můžete kontaktovat přes školuonline, mailem (radek.vyskocil@zslubna.eu) nebo na telefonu 773 830 690, kde vám mohu informace poskytnout, popř. se domluvit na jiném termínu individuální či skupinové schůzky.

Mgr. Radek Vyskočil, ředitel

  1. Připomínáme smluvní podmínky CK – není možné po zaplacení zálohy jen tak odstoupit a očekávat návrat peněz v celé výši. Odstoupení se řídí pouze pravidly CK. O situaci jste byli informováni již na přihlášce.
  2. Platnost cestovního pasu musí přesahovat plánovaný pobyt ve Velké Británii (raději delší než červenec 2023).
  3. Rozdělení zájezdu: Vzhledem k potížím při hromadném ubytování žáků mladších 18 let v hotelech v Británii (je nutný velký počet osob starších 18 let, které je doprovázejí) rozdělíme zájezd na dvě části, tak, aby ve spolupráci s ISŠ a SZEŠ Rakovník nám počty vyšly na 2 termíny bez potíží s ubytováním. Chtěli bychom dodržet rozdělení po třídách.
  4. Termín zájezdu: 1. termín – konec května/začátek června, 2. termín – po 17. červnu
  5.  Více informaci – informační schůzka.