Zápis do MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis do MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis do naší mateřské školy probíhá od 2. května do 16. května 2020. Zápis bude probíhat podle pokynů MŠMT ČR pro současnou situaci. Máte na výběr z více možností:

  1. Můžete vyplnit přihlášku, prohlášení o očkování a evidenční list a podepsané dokumenty nám vrátit např. do schránky na budově (protože potřebujeme váš originální podpis) nebo poštou. Také nám prosím ofoťte a přiložte rodný list dítěte a očkovací průkaz. Žádost o přijetí, prohlášení o očkování a očkovací kalendář. Evidenční list MŠ, str.1Evidenční list MŠ, str. 2
  2. Můžete vyplnit přihlášku, prohlášení o očkování a evidenční list a pokud máte ověřený digitální podpis, podepsané dokumenty ve formátu PDF nám vraťte e-mailem nebo datovou schránkou (pokud máte). Také nám prosím ofoťte a přiložte rodný list dítěte a očkovací průkaz. Adresa: radek.vyskocil@zslubna.eu, datová schránka: btr8b52. Žádost o přijetí, prohlášení o očkování a očkovací kalendář. Evidenční list MŠ, str.1Evidenční list MŠ, str. 2
  3. Vyřešit zápis osobní návštěvou – budova ZŠ (ředitelna – vstup z čela budovy) – v termínech: ve středu 6. 5.  od 8.00 do 11.00 hod., dále ve čtvrtek  7. 5.  od 14.00 do 16.00 hod. a další týden v úterý 12. 5.  od 8.00 do  11.00 hod. Návštěva prosím s rouškou a respektováním odstupu. Rozhodně bez přítomnosti dětí. S sebou prosím OP a rodný list dítěte, očkovací průkaz.
  4. Pokud vám nevyhovuje žádná z předchozích možností, kontaktujte přímo ředitele školy na tel. čísle: 773 830 690 nebo mailem: radek.vyskocil@zslubna.eu.

Nyní není nutné chodit k dětskému lékaři, ale škola má povinnost ověřit očkování dle pokynů MŠMT ČR (porovnat očkovací průkaz dítěte s očkovacím kalendářem).

Pro přijetí není rozhodující datum podání (podepsání) žádosti, ale budeme postupovat podle kritérií pro přijetí.

Žádost o přijetí, prohlášení o očkování a očkovací kalendář. Evidenční list MŠ, str.1Evidenční list MŠ, str. 2

http://www.msmt.cz/opatreni-k-zapisum-do-ms-pro-skolni-rok-2020-2021