Úkoly na 23. března až 27. března

Úkoly na 23. března až 27. března

Vážení rodiče, milí žáci,

zveřejňujeme další úkoly, tentokrát na příští týden, tedy 23. 3. až 27. 3.

Rádi bychom Vám všem poděkovali za spolupráci. Chceme aby děti měly od nás připravenou práci, ale zároveň chápeme, že toho všeho je na nás všechny trochu moc. Proto pokud Vašim dětem něco nejde, nestíhají, nerozumí, tak si s tím zbytečně nelamte hlavu a klidně to nechte být. Pokud je něčeho moc, tak je toho moc, na všechno bude čas a všechno se dožene. Pokud budete něco potřebovat, kontaktujte učitele nebo i mě, rádi Vám se vším pomůžeme.

Chtěli bychom, aby žáci II. stupně pracovali samostatněji a Vás to tolik nezatěžovalo, a proto mají možnost pracovat v “učebně” (google classroom). Požádal bych, aby se tam všichni žáci přihlásili (pokud mají možnost). Jak se přihlásit.

Na spoustě věcí tam již mohou pracovat s přímou podporou učitelů. A také nám to všechno dává daleko větší možnosti práce. Chápeme, že je pro to nutný internet, ale lépe to vymyslet opravdu na dálku neumíme. Pro ty, kteří s tím mají problém, jsme schopni úkoly vytisknout a předat. V případě potřeby pochopitelně kontaktujte ředitele školy.

I. stupeň

1. třída – úkoly má zadané, pokud něco potřebujete, kontaktujte přímo paní Hvězdovou

2. třída – úkoly má zadané, pokud něco potřebujete, kontaktujte přímo sl. Burešovou

3. třída – pokud budete potřebovat úkoly v písemné formě nebo něco dalšího, kontaktujte sl. Slavíčkovou nebo ředitele

DÚ 20.3.-22.3.

Pracovní list Ma_Řetězec

Pracovní list sloh

D. ú. 2 Aj pro 3. ročník

Poznámka ředitele: Z datumu si prosím hlavu nedělejte, záměrně jsem zveřejnil tyto úlohy až 22.3. v nové várce (aby se nám to nepletlo). Pokud byste se rozhodli pro práci v online prostředí, já za sebe doporučuji google classroom – “učebna”, žákům bych zřídil maily ve školním systému já. Pouze by se přihlásili a mohli pracovat. Otázka je ovšem, jak to budou ve svém věku zvládat. rozhodně Vám nechceme přidělávat více starostí…

4. třída – úkoly má zadané, pokud nemáte nebo potřebujete předat, kontaktujte přímo sl. Haiflerovou

D.ú 2 pro 4. ročník Kučerová

5. třída – práce na blogu vyoraná myš, v případě potřeby kontaktujte přímo paní Kapsovou

Pokud to prosím zvládáte, přihlašte se také do Google Classroom  – “učebny”.  Jak se přihlásit

D.ú 2 pro 5. ročník Kučerová

II. stupeň

Žákům připravujeme na další období už práci v “učebně”. Pokud máte možnost, ať žáci pracují na internetu samostatně. Pracovat se dá (pochopitelně s velkým omezením) i z chytrého telefonu. Jak se přihlásit

Pokud potřebujete úkoly “papírově”. Kontaktujte nás prosím.

6. třída AJ

CVIČ. ČASOPIS BLOGGERS Kučerová

D.ú 2 pro 6. ročník Kučerová

6. třída – ČJ